Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatii

In jos 
AutorMesaj
andre
Moderator
Moderator
andre


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 26
Localizare : Bazinul cu luna
Data de inscriere : 20/01/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 4:21 pm

Pai am vazut noile ranguri care sunt facute de o prietena.Rangurile sunt copiate de pe forumuri la care ea le-am dat aceste ranguri...va rog sa le stergeti sau va pot sterge eu forumul reclamandu-l la forumul de suport forumgratuit

Uitati ce scrie la insula mako:Aici se aduna threadurile inchise din toate forumurile (in afara de Welcome). Nu puteti posta aici. Daca scrie asta de ce topicul meu de la welcome este acolo si multe altele de la welome confused

Forumul parca este unul despre H2o nu doar despre Cleo.Voi si bannerul si butoanele si celelalte le aveti cu Cleo...schimbarile astea arata frumos dar forumul nu-mi mai place chiar asa de mult pentru ca a devenit din unul cu H2o in unul cu cleo!!!

Astept raspuns la reclamatia cu ranguri in maxim 1 luna sau va sterg forumul cu ajutorul forumulu de suport forumgratuit.Atentie daca pe 29 iunie nu este niciun raspuns nu veti maia vea niciun forum.Si va sfatuiesc sa nu incercati sa-mi dati ban sau sa-mi stergeti aceste posturi cu reclamatii ca forumul vostru dupa cateva zile nu va mai exista Twisted Evil
Sus In jos
http://h2o-just-add-water.forum-gratuit.ro/
andre
Moderator
Moderator
andre


Numarul mesajelor : 39
Varsta : 26
Localizare : Bazinul cu luna
Data de inscriere : 20/01/2008

Reclamatii Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:55 pm

deci uitati-va la ceva

forumul vostru are peste 150 de membri si are 800 si ceva parca de mesaje in maiputin de 100 subiecte

uitati-va la forumul meu de la-m facut acum o luna

Avem 25 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: KittieChaos~DeadlyDesire

Membrii nostri au postat un numar de 1352 mesaje în 277 subiecte

Sunt doar 25 mesaje si 1352 mesaje si 277 subiecte No nu-mi mai place acest forum

mai ales pentru ca sta mereu singura pe el ca proasta...ca nimeni nu intra mai ales admini dcare ar trebui sa fie aici in fiecare zi

Mai ales ca,daca nu ati vazut unul din membri,in loc sa rasunda la subiectul de discutie creaza alt topic in care-si spune parerea confused .Site-ul vostru a devenit cam aiurea in ultimul timp mai ales ca regulile nu suntpune si ele anunturi...si nimeni nu le citeste

Voi vad ca nu stiti ce-i aia concurs la ce concursuri au fost acolo la topic...si vad ca nu va uitati niciodata sa moderati pentru ca am avut un concurs care nu la-ti inchis ici pana acum si s-a terminat in aprilie si noi suntem aproape in iunie
Sus In jos
http://h2o-just-add-water.forum-gratuit.ro/
 
Reclamatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forumuri despre site :: H2o Site-
Mergi direct la: